Privatumo politika

UAB “Europos parama” gerbia kiekvieno lankytojo teisę į privatumą.

Lankantis euparama.lt svetainėje, lankytojo kompiuteryje (įrenginyje) įrašoma informacija (slapukai, angl. „cookies“). Tai reikalinga tam, kad visos svetainės funkcijos veiktų tinkamai. Apsilankymo pradžioje lankytojui pateikiama informacija apie slapukų naudojimą ir paprašoma jo sutikimo. Lankytojai bet kada gali ištrinti slapukus iš savo kompiuterio.

UAB “Europos parama” taip pat pasilieka sau teisę analizuoti vartotojų elgesį svetainėje ir kitus veiksmus Google Analytics bei kitų priemonių pagalba. Tai daroma siekiant padaryti naudojimąsi svetaine dar patogesnį. UAB “Europos parama” šios informacijos atskirai nesaugo. Informacija apie Google privatumo politiką pateikiama čia.

UAB “Europos parama” taip pat tvarko tuos klientų duomenis, kuriuos klientai patys pateikia kreipdamiesi nurodytais kontaktais.

Kiekvienas klientas, kreipęsis nurodytais kontaktais turi galimybę gauti išsamią informaciją apie tai, kokius jo asmeninius duomenis tvarko UAB “Europos parama”.

UAB “Europos parama” turi teisę analizuoti neasmeninius klientų bei pirkimų duomenis statistikos tikslais.

UAB “Europos parama” įsipareigoja imtis visų priemonių, kad lankytojų ir klientų asmeninė informacija būtų tinkamai apsaugota. UAB “Europos parama” įsipareigoja naudoti lankytojų asmeninę informaciją tik šiose taisyklėse nustatytiems tikslams, tačiau pasilieka teisę perduoti lankytojų informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos įstatymų nustatyta tvarka.

Jei kyla abejonių, kad UAB “Europos parama” jūsų duomenis tvarko pažeisdami duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimus, prašome kreiptis UAB “Europos parama” nurodytais kontaktais ir mes dėsime visas pastangas, kad išsklaidytume jūsų abejones ir ištaisytume bet kokias pasitaikiusias klaidas.

Bet kokiais, su Privatumo politika susijusiais klausimais, prašome kreiptis:

UAB “Europos parama”

Raudondvario pl. 101, LT-47182, Kaunas

Tel. +370 612 82820

marius@euparama.lt
euparama.lt